شرکت برای ژئوتکنیک خاک

تلفن شرکت برای ژئوتکنیک خاک شرکت عمرانی برای انجام دادن کار ژئوتکنیک خاک قیمت انجام ژئوتکنیک خاک با قیمت مناسب شرکت خوب برای کار ژئوتکنیک خاک با چندین سال سابقه کار تلفن شرکت عمرانی راه سازی ساختمانی سازی جهت ژئوتکنیک خاک


 تلفن: 09123759061
 لطفا پس از تماس با شرکت بگویید: «آگهی شما را در سایت «ساخت سازی» دیده ام و کد «شرکت-3» را اعلام کنید»
 سایت ساخت سازی،یک سایت تبلیغات شرکت های عمرانی و ساخت و ساز و غیره است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال قرارداد شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
 تلفن: 09126103961
 لطفا پس از تماس با شرکت بگویید: «آگهی شما را در سایت «ساخت سازی» دیده ام و کد «شرکت-2» را اعلام کنید»
 سایت ساخت سازی،یک سایت تبلیغات شرکت های عمرانی و ساخت و ساز و غیره است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال قرارداد شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
اگر شما هم یک شرکت ساخت و ساز، راهسازی، جاده سازی، عمرانی، خدمات شهری، عمرانی و تاسیساتی، تولیدی و بازرگانی وسایل عمرانی، مدیریت و مهندسین مشاور، اکتشافات عمرانی و غیره دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه » در سایت ساخت سازی ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

شرکت برای ژئوتکنیک خاک شرکت عمرانی برای انجام دادن کار ژئوتکنیک خاک قیمت انجام ژئوتکنیک خاک با قیمت مناسب شرکت خوب برای کار ژئوتکنیک خاک با چندین سال سابقه کار تلفن شرکت عمرانی راه سازی ساختمانی سازی جهت ژئوتکنیک خاک

ژئوتکنیک خاک چیست؟
ژئوتکنیک خاک علمی است که به بررسی خواص و رفتار خاک‌ها و سنگ‌های موجود در زمین می‌پردازد. این علم در واقع تلاش می‌کند تا از این خواص و رفتارها برای بهبود طراحی و ساخت بناهای مختلف استفاده کند. این حوزه علمی شامل مطالعاتی از قبیل تحلیل خاک، طراحی سازه‌های حفاظتی، پایه‌گذاری و تثبیت خاک، مدیریت آبخوان، طراحی تونل‌ها، مطالعات زمین شناسی و زمین‌شناسی مهندسی و ... است.

در واقع ژئوتکنیک خاک به کار گیری اصول و مبانی علمی برای بررسی و تحلیل خواص و رفتار خاک و سنگ ها در هر پروژه ای مانند احداث جاده، پل، برج، ساختمان، تونل و ... جهت ایجاد طراحی‌های پایدار، ایمن و باکیفیت از خاک و سنگ های موجود در سایت ساخت برای بهره‌برداری بهینه از آنها استفاده می‌شود.

شرکت خوب برای ژئوتکنیک خاک

بهترین شرکت ژئوتکنیک خاک، شرکتی است که دارای تجربه و مهارت کافی در این حوزه است و می‌تواند با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز و متخصصان مجرب، نیازهای مشتریان را به بهترین شکل ممکن برآورده کند. برخی از بهترین شرکت‌های ژئوتکنیک خاک در جهان عبارتند از:

Fugro: یک شرکت بین‌المللی با بیش از ۱۰٬۰۰۰ کارمند و دفاتر در بیش از ۶۰ کشور دنیا که در زمینه ژئوتکنیک خاک، زمین شناسی، اکتشافات نفت و گاز، اقیانوس شناسی و مهندسی دریا فعالیت می‌کند.

AECOM: یک شرکت بین‌المللی مهندسی مشاوره با بیش از ۸۰٬۰۰۰ کارمند در بیش از ۱۵۰ کشور دنیا که در زمینه مهندسی عمران، ژئوتکنیک، اکتشافات معدنی، مدیریت آب و محیط زیست فعالیت می‌کند.

Jacobs Engineering Group: یک شرکت بین‌المللی مهندسی مشاوره با بیش از ۵۵٬۰۰۰ کارمند در بیش از ۲۵۰ دفتر در سراسر جهان که در زمینه‌های مهندسی عمران، ژئوتکنیک، اکتشافات معدنی، انرژی و محیط زیست فعالیت می‌کند.

Golder Associates: یک شرکت مهندسی مشاوره بین‌المللی با بیش از ۶٬۵۰۰ کارمند در بیش از ۱۶۰ دفتر در سراسر جهان که در زمینه‌های مهندسی عمران، ژئوتکنیک، زمین شناسی، محیط زیست و مدیریت